Hardlopen in het voorjaar aesthetic: 🌸 een feestje voor je zintuigen! 🏃♀️💨
Hardlopen in het voorjaar is weer een heel nieuwe ervaring. Als je er oog voor kunt hebben, kun je je ogen uitkijken! Overal kwinkeleren vogeltjes en ontluiken bloemknoppen. Kijk maar eens naar alle pracht die ik op mijn hardlooprondje tegenkwam!
Hardlopen Voorjaar
Hardlopen aesthetic
Hardlopen in de natuur is heerlijk
Hazelaar katjes tegen prachtig blauwe lucht
Narcissen foto
Deze narcissen stonden zo maar in hun eentje langs de waterkant. Ik moest meteen aan de ijdele Narcissus denken die zo graag naar zijn spiegelbeeld in het water keek dat hij in het water tuimelde en verdronk. Ik wilde kijken of deze narcissen ook weerspiegeld werden in het water, maar daarvoor stond de zon verkeerd of de narcissen te ver van de waterkant af.
Narcissen buiten close-up
Nog meer narcissen aesthetic
Deze ochtend voelde ik me even een geluksvogel bij het zien van al dat moois dat me omringde en dat ik zomaar gratis tegenkwam op mijn hardlooppad.
Leestip
Wat is jouw favoriete seizoen om in te gaan hardlopen?