Nicole Orriëns studeerde psychologie aan de Universiteit Utrecht. In 2001 begon ze haar eerste blog, en sindsdien werkt ze als fulltime blogger en heeft haar eigen bedrijf: Professional Blogging Services.
Haar academische achtergrond gebruikt ze om antwoorden en informatie te vinden over zaken waarmee iedereen in het dagelijks leven te maken krijgt.
Ze is getrouwd en heeft samen met haar man vijf kinderen. Ze woont op het Achterhoekse platteland.
Similar Posts
Lachen onderweg
ByNicoleWoordeloze WoensdagKom binnen, dan kun je naar buiten kijken
Haklanding in beeld
ByNicoleFanny Blankers-Koen. De huisvrouw die kon vliegen Woordeloze Woensdag
Diep. Zal ik straks 1 Big Mac nemen, of 2?
ByNicoleWoordeloze Woensdag
Beam me up, Scotty!
ByNicoleWoordeloze Woensdag Binnenkort de review!
De gevaren van stretchen
ByNicoleWoordeloze Woensdag
Moeder en zoon bekennen kleur
ByNicoleWoordeloze Woensdag
7 Comments
Leave a Reply Cancel reply
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
met zoveel boeken ren je nu zeker wel heel snel? 😉
Huh, boeken over hardlopen? Zijn die leuk? 😉
Hardlopen voor Vrouwen vind ik een leuk en informatief boek. Mooi vormgegeven, leuke foto's; vind ik inderdaad wel inspirerend.
Altijd Verder, van Dolf Jansen is ook wel leuk om te lezen. Alleen is hij zo goed en snel en fanatiek dat het denk ik minder inspireert. Hij rent op te grote hoogte :-).
ik voeg er graag 1 aan toe: Haruki Murakami's : waarover ik praat als ik over hardlopen praat.
Hoi Iduna,
dat boek ken ik wel! Maar ik heb het verkocht via bol.com. Vandaar dat het ontbreekt op de stapel.
Had ik er maar een!
Beetje late reactie, maar 'het verwoeste leven van Foekje Dillema' is ook prachtig! niet over hóe je moet hardlopen, maar wel over het leven van een hardloper! en voor nu: 'Ik, hardloper' van Koen de Jong en Stans vd Poel, eyeopener!