Nicole Orriëns studeerde psychologie aan de Universiteit Utrecht. In 2001 begon ze haar eerste blog, en sindsdien werkt ze als fulltime blogger en heeft haar eigen bedrijf: Professional Blogging Services.
Haar academische achtergrond gebruikt ze om antwoorden en informatie te vinden over zaken waarmee iedereen in het dagelijks leven te maken krijgt.
Ze is getrouwd en heeft samen met haar man vijf kinderen. Ze woont op het Achterhoekse platteland.
Similar Posts
De laatsten, zijn de nieuwe eersten!
ByNicoleWordless Wednesday Ik vond dit plaatje op The Back Pew
Ayami Asics hardloopshirt camouflage
ByNicoleNu vinden ze je nooit meer!
Loop ik er alleen met mijn linkervoet de kantjes af?
ByNicoleWoordeloze Woensdag
Zou jij in dit hardloopjurkje gaan hardlopen?
ByNicoleWoordeloze Woensdag
Rennen op blote voeten
ByNicoleWoordeloze Woensdag
Adidas reclame uit 1999: Runners. Yeah, we're different
ByNicoleWoordeloze Woensdag
3 Comments
Leave a Reply Cancel reply
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kwam even bij je buurten via de mamablogs. Alhoewel hardlopen ver van mijn bed is, bewonder ik jullie voor de moed om door weer en wind aan die conditie te werken. Tops!
Hoi Katia,
bedankt! Maar het is eigenlijk meer dan 'aan conditie werken'. Ik denk dat als het me alleen daarom ging, ik het niet zou volhouden. Hardlopen levert naast een goede conditie nog veel meer op!
Is het niet eerder een verslaving?