Hardlopen is voor het leven


Nicole Orriëns studeerde psychologie aan de Universiteit Utrecht. In 2001 begon ze haar eerste blog, en sindsdien werkt ze als fulltime blogger en heeft haar eigen bedrijf: Professional Blogging Services.
Haar academische achtergrond gebruikt ze om antwoorden en informatie te vinden over zaken waarmee iedereen in het dagelijks leven te maken krijgt.
Ze is getrouwd en heeft samen met haar man vijf kinderen. Ze woont op het Achterhoekse platteland.
Ben jij sneller dan een leeuw? Maak je geen zorgen. Dat is niet nodig. Soms is het al genoeg als je sneller bent dan één andere persoon! Kijk maar naar dit filmpje.
Grappig filmpje met de gedachten van iemand die een marathon loopt. Ze lijken veel op de gedachten die je kunt hebben tijdens een bevalling! En ze weerspiegelen ook het proces dat ik doorloop als de kinderen vakantie hebben. Leestip De kracht van gedachten
Wie zegt dat je een duurloop langzamer moet lopen! In deze video rent de autistische Sheldon Cooper uit The Bang Theory van California naar de Grand Canyon, in een moordend tempo! Het filmpje demonstreert ook meteen de positieve effecten van hardlopen op stress, en hoe het je kan helpen de kalmte te bewaren!
Ik ben dol op grappige filmpjes over hardlopen! Voor deze vrijdagmorgen, een joggende muppet! Hij wordt lastig gevallen door een hond. En ingehaald door oudere mensen. Het is alsof ik in de spiegel kijk! N.B. Je kunt kaartjes winnen voor de nieuwste film van de muppets.
Uit Amerika overgewaaid naar Europa: lopen in een overdekt winkelcentrum! Lekker beschut van de elementen, ren je je dagelijkse kilometers. In de VS gaan diverse winkelcentra zelfs eerder open zodat mensen kunnen mall walken. De winkels zijn dan nog dicht! Mall walking is vooral populair onder kersverse moeders en gepensioneerden. De sport ontstond in de...
Amerikaanse Debbie is niet zo maar een bakker: ze is een taart designer! Hier zie je haar Hardloopschoenen Taart! Copyright Debbie
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
hihi zo zie ik me later ook nog denken 🙂
toffe blog!!!